Oferujemy


Terminale płatnicze


Podstawą działalności każdego sklepu, czy też obiektu użyteczności publicznej, jest możliwość realizacji płatności elektronicznych. Wiele osób nie nosi przy sobie gotówki w związku z czym standardem powinno stać się umożliwianie dokonania zapłaty za pomocą karty. Nie wiecie jak się do tego zabrać? Specjaliści zatrudnieni w naszej firmie rozwiążą Wasze problemy.
Przygotowaliśmy specjalną ofertę obejmującą wysokiej jakości terminale płatnicze. Ich głównym zadaniem jest oczywiście akceptacja kart płatniczych VISA, Mastercard czy American Express. Oprócz tego oferowane przez nas terminale umożliwiają realizację transakcji doładowań telefonicznych. To dosyć powszechna usługa w wielu punktach.
Istotną kwestią, która wyróżnia oferowane przez nas kasy fiskalne, jest ich pełna kompatybilność z oprogramowaniem sprzedażowym. Obok sprzedaży samych urządzeń proponujemy Państwu także kompleksową pomoc w instalacji oraz konfiguracji kas fiskalnych. Możecie także liczyć na nasze wsparcie w zakresie obsługi. Niemniej jednak staramy się oferować rozwiązania z jednej strony zaawansowane technologicznie, a przy tym intuicyjne w obsłudze.
Naszymi Klientami są zarówno małe sklepiki osiedlowe jak i całe sieci handlowe. To tylko potwierdza naszą renomę oraz jakość świadczonych usług. Mamy ogromne doświadczenie w obsłudze najbardziej wymagających Klientów. Wyposażyliśmy wiele punktów handlowo-usługowych w Poznaniu
Oferta naszej firmy, dotycząca kas fiskalnych, obejmuje również usługi z zakresu serwisowania sprzętu. Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji i z chęcią przeprowadzą szkolenie z zakresu obsługi, jak również rozwiążą problemy dotyczące użytkowania tychże urządzeń. Nasza działalność nie opiera się jedynie na sprzedaży urządzeń. Pragniemy zapewnić naszym Klientom z Poznania i okolic kompleksowe wsparcie w zakresie wdrażania zakupionych rozwiązań sprzętowych. Pomożemy Państwu od samego początku Waszej przygody z kasami fiskalnymi. Dzięki temu praca na dostarczanych przez nas urządzeniach nie będzie stanowiła dla Was żadnego problemu.