Oferujemy

 
Istotnym elementem naszej oferty są nowoczesne i niezawodne kasy fiskalne. Proponowane przez nas urządzenia to kwintesencja najnowszych technologii połączonych z wyjątkową funkcjonalnością. Ogromnym atutem naszej oferty jest przede wszystkim jej zróżnicowanie. Nasz asortyment obejmuje urządzenia fiskalne najbardziej znanych i cenionych producentów krajowych. Dzięki temu zyskujecie Państwo gwarancję zakupu towaru sprawdzonego, prezentującego wysoką jakość.
Szeroki asortyment pozwala nam spełniać indywidualne wymogi Klientów i czyni naszą ofertę szalenie uniwersalną. Proponowane przez nas kasy fiskalne sprawdzą się w każdych warunkach. Proponowane przez nas modele można podzielić na kilka zasadniczych grup. Należą do nich przede wszystkim:
kasy systemowe
urządzenia segmentu średniego
kasy małe oraz mobilne
kasy specjalistyczne

 
Istotną kwestią, która wyróżnia oferowane przez nas kasy fiskalne, jest ich pełna kompatybilność z oprogramowaniem sprzedażowym. Obok sprzedaży samych urządzeń proponujemy Państwu także kompleksową pomoc w instalacji oraz konfiguracji kas fiskalnych. Możecie także liczyć na nasze wsparcie w zakresie obsługi. Niemniej jednak staramy się oferować rozwiązania z jednej strony zaawansowane technologicznie, a przy tym intuicyjne w obsłudze.
Naszymi Klientami są zarówno małe sklepiki osiedlowe jak i całe sieci handlowe. To tylko potwierdza naszą renomę oraz jakość świadczonych usług. Mamy ogromne doświadczenie w obsłudze najbardziej wymagających Klientów. Wyposażyliśmy wiele punktów handlowo-usługowych w Poznaniu
Oferta naszej firmy, dotycząca kas fiskalnych, obejmuje również usługi z zakresu serwisowania sprzętu. Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji i z chęcią przeprowadzą szkolenie z zakresu obsługi, jak również rozwiążą problemy dotyczące użytkowania tychże urządzeń. Nasza działalność nie opiera się jedynie na sprzedaży urządzeń. Pragniemy zapewnić naszym Klientom z Poznania i okolic kompleksowe wsparcie w zakresie wdrażania zakupionych rozwiązań sprzętowych. Pomożemy Państwu od samego początku Waszej przygody z kasami fiskalnymi. Dzięki temu praca na dostarczanych przez nas urządzeniach nie będzie stanowiła dla Was żadnego problemu.
 

Jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.